backstagecekimleri

BackStage çekimleri, sahne arkası çekimleri anlamına gelmektedir. Prodüksiyonu gerçekleştirilen bir projenin çekimlerden önceki hazırlık aşaması ve çekim sırasındaki kamera arkası görüntüler genel anlamda backstage olarak adlandırılır. Backstage çekimleri fotoğraf ve video olmak üzere ikiye ayrılır.

BackStage Çekimleri ve VideoEkibi

VideoEkibi; hem kendi stüdyolarında hem de herhangi bir projenin çekildiği lokasyonlarda backstage çekim hizmetleri sunarak insanlar tarafından beğenilen, dünya trendlerine uygun ve kaliteli backstage fotoğrafları veya backstage videoları hazırlamaktadır. Her biri alanında uzman kişilerden oluşan dinamik, eğlenceli ve tecrübeli ekibiyle VideoEkibi, çözüm sunduğu kurum, kişi veya markalara değer katan projelere hayat vererek tam müşteri memnuniyeti hedefiyle faaliyetlerini sürdürmektedir.
VideoEkibi; kayda değer her anda!

BackStage Fotoğraf Çekimleri

Backstage fotoğraf çekimleri spontan gerçekleştirilen çekimler değildir. Çekimi gerçekleştirilecek olan fotoğraf projesi gibi backstage için de bir ön hazırlık yapılması gerekmektedir. Fotoğraf çekimi projesinde kostümler, makyaj vb. unsurlar önceden belirlidir. Önceden belirli olan bu backstage çalışmalar ne kadar düzgün ve planlı ilerlerse çekim de o kadar sorunsuz geçer. Ana çekim için yapılan hazırlık aşamalarının yani backstage aşamasının çekilmesine backstage çekimleri denir. Bir nevi prodüksiyon işinin mutfağıdır da diyebiliriz. Backstage fotoğraf çekimleri, son hali görülen fotoğraf çalışmalarının arkasında olanları, hazırlık sürecini, söz konusu fotoğrafın nasıl ortaya çıktığını vb. merak edilenleri gözler önüne serdiği için insanların dikkatini çekmekte ve işin daha fazla kişiye ulaşmasını sağlamaktadır. Siz de etkili ve kaliteli backstage fotoğraf çekimlerine sahip olmak için VideoEkibi ile iletişime geçmeyi unutmayın.

BackStage Video Çekimleri

Backstage video çekimleri sektörün yeni kazandığı bir terimdir. Eskiden sadece backstage fotoğrafları varken, videoların hayatımızın her anına girmesiyle birlikte bu konuda da yeniliğe gidilmiş ve fotoğraftan daha efektif sonuçlar doğuran backstage video çekimleri kullanılmaya başlanmıştır. Reklam filmlerinin veya model fotoğraf çekimlerinin backstage videolarının izlenme oranları backstage videolarının ne kadar verimli olduğunu açıkça gözler önüne sermektedir. Projenin kendisi binlerce kez izlenmişken backstage videosunun milyonları bulduğu birçok örneğe youtube üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz.
Backstage video çekimleri, tamamen talebe bağlı olarak tüm video veya fotoğraf projelerinde gerçekleştirilebilecek çekimlerdir. Bir kurumsal tanıtım filminde dahi backstage video veya fotoğraf çekimleri gerçekleştirilebilir.