basin_toplentisi

Basın toplantısı çekimi konusunda kaliteli hizmetler sunan VideoEkibi, alanlarında uzman kişilerden oluşan dinamik ekibi, sistematik iş süreçleri ve son teknolojiye göre sürekli güncellediği geniş ekipman yelpazesi ile küresel standartlarda çekim faaliyetleri gerçekleştiriyor.
Basın toplantısı çekiminden fuar çekimine, konserlerden defilelere kadar iş ve eğlence dünyasının çekim ihtiyacı duyduğu her konuda efektif çözümler sunan VideoEkibi, hizmet sunduğu kurum, kişi veya markalar için katma değer oluşturan projelere hayat veriyor.

Basın Toplantısı Çekimleri Nasıl Gerçekleştirilir?

Basın toplantısı çekimleri gerçekleştirilirken olası sorunların önüne geçmek veya riskleri minimize etmek amacıyla tüm çekim süreçlerinin sistematik bir şekilde planlanması gerekir. Bu yüzden çekimden önce bir ön hazırlık sürecine ihtiyaç vardır. Bu ön hazırlık sürecinde basın toplantısının çekileceği mekan / katılımcı sayısı gibi faktörler öğrenilmeli ve gerekliyse öncelikle bir keşif ekibi gönderilmelidir. Keşif ekibi basın toplantısının gerçekleştirileceği lokasyona giderek ortamı çekim şartları açısından değerlendirir ve çekimde kaç kişinin yer alacağını, hangi ekipmanlarla en iyi sonucun alınacağını belirler. Çekim günü, VideoEkibi’nin belirlediği kadro ilgili mekana giderek basın toplantısı çekimine başlar. Basın toplantısı en etkileyici açılardan çekilir ve bu çekimlerden elde edilen görüntülerle projenin video stoğu oluşturulur. Videographer’lar ve kurgu & montaj operatörleri, oluşturulan bu video stoğundan proje için en uygun ve etkili olanları videoda kullanmak için seçerler. Basın toplantısının tamamı efektif bir şekilde videolaştırılarak talebe göre basına servis edilebilecek halde hazırlanabilirken, en can alıcı noktaları kurgulanarak da bir video hazırlanabilir. Çekim sırasında profesyonel ses kaydı da alınır ve post prodüksiyon sürecinde kurgu & montaj ve ses & müzik çalışmalarıyla birlikte basın toplantısı videosu tamamlanmış olur.
İletişim ve prodüksiyon dinamiklerine hakim ekibi, geniş ekipman parkuru ile VideoEkibi, global standartlarda basın toplantısı çekimleri gerçekleştirir ve basın toplantısını yapan kurum, kişi veya marka için artı değer yaratan bir videolara hayat verir. Müşteri talebine bağlı olarak basın toplantısı sosyal medyada paylaşılabilecek şekilde 1 dakika olarak da yeni bir versiyon olarak kurgulanabilir.
Siz de basın toplantılarınız için VideoEkibi il iletişime geçebilir; nitelikli çekim hizmetlerinden faydalanarak kaliteli basın toplantısı videolarına sahip olabilirsiniz.

Basın Toplantısı Çekimi ve VideoEkibi Farkı

Basın toplantısı çekimi ihtiyaçlarına yönelik etkili çözümler sunan VideoEkibi;dijital ve geleneksel tüm mecralarda kullanılabilecek, kaliteli ve nitelikli videolara hayat verir. Siz de VideoEkibi’nin ayrıcalıklı çekim faaliyetlerinden yararlanmak için hemen teklif isteyebilirsiniz.