defile_cekimi

Defile çekimi konusunda kaliteli hizmetler sunan VideoEkibi, moda sektörünün sürekli değişen dinamiklerine uygun çekim faaliyetleri gerçekleştirerek nitelikli defile videolarına hayat veriyor. Defileyi en etkileyici açılardan çekip post prodüksiyon sürecinde videolaştırarak defileyi düzenleyen kurum, kişi veya marka için katma değer yaratıyor.
Defile çekiminden seminer çekimine, konser çekiminden toplantı çekimine kadar iş ve eğlence dünyasının çekim ihtiyaçlarına yönelik kaliteli hizmetler gerçekleştiren VideoEkibi, video ihtiyaçları konusunda efektif bir çözüm ortağı olma özelliği taşıyor.

Defile Çekimleri Nasıl Gerçekleştirilir?

Defile çekimleri gerçekleştirilmeden önce defilenin yapılacağı mekan hakkında bilgi edinmek gerekir. Defilenin büyüklüğü, katılımcı sayısı vb. koşullar göz önünde bulundurularak söz konusu lokasyona keşif gezisi için bir ekip gönderilir ve defile çekimini kaç kişinin yapacağı, hangi ekipmanların kullanılacağı vb. konulara karar verilir. Defile günü geldiğinde VideoEkibi’nin alanlarında uzman kişilerden oluşan ekibi çekim için söz konusu yere giderek çekimlere başlar. Defilenin en can alıcı yerlerini en etkileyici açılardan çeken VideoEkibi, bu çekimlerle projenin video stoğunu oluşturur. Ardından videonun post prodüksiyon sürecine geçilir. Videographerlar ve kurgu & montaj operatörleri tarafından ses & müzik çalışmalarına entegre bir şekilde kurgu gerçekleştirilir ve defile videosu hazırlanmış olur. Açık hava defileleri için çekim gerçekleştirilebileceği gibi kapalı mekanlarda da defile çekimi gerçekleştirilebilir. Hazırlanan defile videosu müşteri talebine bağlı olarak sosyal medya platformlarında; dijital veya geleneksel tüm mecralara uygun şekilde tasarlanabilir.
Siz de defilelerinizi ölümsüz kılmak için VideoEkibi ile iletişime geçebilir; küresel kalite standartlarındaki defile çekimi hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Defile Videolarının Önemi ve VideoEkibi Farkı

Defile videoları; söz konusu defileyi gerçekleştiren moda tasarımcısı, defilede boy gösteren mankenler, defileyi düzenleyen marka veya kurum için çok yönü fayda sağlayan bir iletişim aracıdır. Defiledeki kıyafet veya aksesuarların tasarımını yapan modacının bilinirliğini ve prestijini artırmasının yanı sıra mankenlerin de bilinirliğini artırarak yeni iş teklifleri almasını sağlayabilir. VideoEkibi; iletişim dinamiklerine hakim ekibi, son teknolojiye paralel olarak sürekli güncellediği ekipman parkuru ve sistematik iş süreçleri sayesinde defile çekiminin ardından ilgili kurum, kişi ve markalar için katma değer oluşturan defile videolarına hayat verir. VideoEkibi, tüm çekimleri global kalite standartlarında gerçekleştirerek nitelikli ve işlevsel videolar tasarlar.
Hizmet sunduğu markalara değer katan VideoEkibi ile iletişime geçebilir, siz de defileleriniz için üst düzey çekim hizmetlerinden faydalanarak efektif defile videolarına sahip olabilirsiniz.