etkinlik_cekimi

Etkinlik çekimleri konusunda hızlı, kaliteli ve işlevsel çözümler gerçekleştirerek hizmet sunduğu markalar için katma değer oluşturan VideoEkibi; video çekimi konusunda uzman kişilerden oluşan ekibi ve güncel teknolojiye paralel olarak güncellediği ekipman parkuruyla küresel kalite standartlarında çekimlere hayat vermektedir.

 

Konserlerden partilere, seminerlerden fuarlara, sempozyumlardan konferanslara kadar tüm etkinlikler için çekim hizmeti sunan VideoEkibi, etkinlik çekimlerini en etkileyici şekilde gerçekleştirerek söz konusu organizasyonlara değer katmaktadır.

Etkinlik Çekimleri Nasıl Gerçekleştirilir?

Etkinlik çekimleri gerçekleştirilmeden önce, etkinliğin düzenlendiği mekan hakkında bilgi sahibi olunması gerekmektedir. Etkinliğin büyüklüğüne, katılımcı sayısına ve mekana göre çekim işleminin kaç kişi tarafından yapılacağı belirlenmektedir. İhtiyaca göre ışık kurulumu, ses kayıt cihazı vb. faktörler de önem arz etmektedir. Üst düzey ekipmanları; genç, dinamik ve deneyimli kadrosuyla VideoEkibi, etkinliğin en özel anlarını en etkileyici açılardan çeker. Müşteri talebine bağlı olarak, etkinliğin tamamı çekilebileceği gibi, sadece belirlenen bölümleri de çekilebilmektedir. Aynı şekilde etkinliğin tamamı için klip oluşturulabildiği gibi sadece belirli bölümlerinin olduğu bir klip veya etkinliği anlatacak kısa bir klip de oluşturulabilmektedir.
VideoEkibi’nin her biri alanında uzman kişilerden oluşan tam profesyonel ekibindeki yönetmenler, kameramanlar, video editörler, videographer’lar, kurgu & montaj uzmanları tarafından büyük titizlikle gerçekleştirilen çalışmalar akabinde etkinlik çekimi ve etkinlik klibi tamamlanmış olur.

Etkinlik Videolarının Önemi

Etkinlik videoları, etkinliğin gerçekleşmesinde pay sahibi olan tüm tarafların ve tüm katılımcıların yanı sıra etkinliğe katılmayan kişiler üzerinde de etki oluşturarak marka bilinirliğini artırır ve etkinlik amacının daha fazla kişiye ulaşmasını sağlar. Etkinliği gerçekleştiren kurum veya markalar, sponsorlar, ve konuşmacıların, etkinliğe katılım gösteren kitleden kat kat daha büyük kitlelere ulaşmasını sağlar. Her yıl veya belirli periyotlarla düzenlenerek geleneksel hale gelen etkinlikler için ise hem marka ve sponsorlar için çok iyi bir reklam aracı olur hem de etkinliğe sonraki yıllarda olacak katılımın artmasında etkin bir rol oynar. Etkinlik videoları çekilirken bu konular göz önünde bulundurulmalı ve etkinlik, doğru açılardan etkileyici şekilde çekilmelidir.
Etkinlik videolarının yanı sıra genel anlamda video içerikler artık en etkili iletişim aracı haline gelmiştir. Yapılan tüm işleri, hizmetleri veya ürünleri video içeriklerle anlatmak söz konusu iş için katma değer oluştururken hedef kitle üzerinde maksimum etkileşim sağlamaktadır.
VideoEkibi, etkinlik çekimi için tüm detaylar üzerinde titizlikle durur ve hem markaya hem ilgili sektöre hem de topluma fayda sağlayacak projelere hayat verir. Siz de organizasyonlarınız için hızlı, kaliteli ve ekonomik etkinlik çekimi gerçekleştirmek için VideoEkibi ile iletişime geçebilir, etkinliklerinize değer katabilirsiniz.