film_backstage

Film backstage çekimleri, sinema filmlerinin veya kısa filmlerin mutfağı diye tabir edilen kamera arkasındakileri göstermek amacıyla gerçekleştirilir. Filmlerden dizilere, müzik kliplerinden moda çekimlerine kadar tüm prodüksiyon projelerine yönelik kaliteli backstage çekim hizmetleri sunan VideoEkibi ile siz de video işlerinize değer katabilirsiniz.
Backstage kültürünü ve geleneğini çağa uygun şekilde yaşatan VideoEkibi ile siz de kaliteli ve dünya trendlerine uygun backstage videolara sahip olabilirsiniz.

Film BackStage Çekimleri Nasıl Gerçekleştirilir?

Film backstage çekimleri gerçekleştirilmeden önce söz konusu filmin çekileceği yer veya yerler hakkında bilgi alınır. Filmin çekim planı, tarihleri, mekan vb bilgiler VideoEkibi tarafına iletilir. VideoEkibi, alanlarında uzman kişilerden oluşan kadrosundan film backstage çekimlerini en etkili şekilde gerçekleştirecek kişi, kişiler ve ekipmanları ayarlar. Ardından Çekim günler, ilgili lokasyonlara giderek çekim gerçekleştiren VideoEkibi, sürecin sonunda film backstage projesinin görsel stoğunu oluşturmuş olur. Bu aşamadan sonra backstage videosunun post prodüksiyon süreci başlar. VideoEkibi kadrosundaki videographer’lar, kurgu & montaj operatörleri, oluşturulan görsel stokta tarama yaparak en etkileyici görüntüleri seçerler. Ardından ses & müzik çalışmalarıyla entegre bir şekilde kurgu & montaj çalışmaları yürütülür ve filmin backstage videosu tamamlanmış olur.
Dünya trendlerini yakından takip eden VideoEkibi, sistematik bir şekilde yönettiği iş süreçleriyle küresel kalite standartlarında çekim hizmetleri sunarak markaların, kurumların ve kişilerin vazgeçilmez çözüm ortağı oluyor.

Film BackStage Videolarının Önemi ve VideoEkibi Farkı

Film backstage videoları, söz konusu filmin “mutfağı”nda olan şeyleri gösterdiği için, izleyicinin dikkatini çekmektedir. Çünkü izleyiciler, filmde gördükleri sahnelerin, nasıl çekildiğini ve çekilirken kamera arkasında yaşananları merak etmektedir. Bu merakın samimi bir şekilde giderilmesini sağlayan vegüzel bir hatıra olan backstage videoları; artık backstage fotoğrafçılığının önüne geçti. Bu sadece backstage içn değil, aslında tüm iletişim strateji için benzer şekilde ilerliyor. Çünkü artık herkes internet kullanıyor ve yapılan tüm araştırmalar gösteriyor ki internet kullanıcılarının tamamına yakını her gün mutlaka video izliyor. Yani insanlar artık video izlemeyi seçiyor. Bu durum da videoları en başarılı iletişim araçlarından biri haline getiriyor ve bu durum backstage için de geçerli oluyor.
Siz de kısa film veya uzun metraj film projelerinizin backstage çekimleri için VideoEkibi ile iletişime geçebilir; estetik, kaliteli ve eğlenceli backstage videolarına sahip olabilirsiniz.