fuar_cekimi

Fuar çekimi konusunda küresel kalite standarlarında çözümler sunarak çekimini gerçekleştirdiği fuar ve söz konusu fuarın paydaşları için katma değer oluşturan VideoEkibi, her biri alanlarından uzman kişilerden oluşan dinamik ekibi ve son teknolojiye göre sürekli güncellediği ekipman yelpazesi ile hizmet sunduğu kurum, kişi veya markaların vazgeçilmez çözüm ortağı oluyor.
Fuar çekimi, sempozyum çekimi, toplantı veya parti çekimi gibi çekim gereken tüm etkinlikler için kaliteli videolar hazırlayan VideoEkibi ile siz de düzenlediğiniz fuarın etkisini artıracak, tüm paydaşlar için prestij sağlayacak videolara sahip olma fırsatından faydalanabilirsiniz.

Fuar Çekimleri Nasıl Gerçekleştirilir?

Fuar çekimlerine yönelik efektif çözümler sunabilmek için tüm ayrıntıların düşünüldüğü bir ön hazırlık aşaması gereklidir. Bu aşamada ilk olarak, çekimi gerçekleştirilecek olan fuarın nerede düzenlendiği öğrenilir ve fuarın büyüklüğü, katılımcı sayısı gibi bilgilere göre, fuarın başlayacağı tarihten önce ilgili mekana gidilerek bir keşif gezisi yapılır. Bu keşifle çekimlerde kaç kişinin görev alacağı ve hangi ekipmanların kullanılacağı gibi önemli konular netleştirilir. Alanlarında uzman kişilerden oluşan kadrosuyla VideoEkibi fuara giderek çekimlere başlar. En etkileyici açılardan çekim yapılarak kaliteli bir video stoğun oluşması sağlanır. Oluşturulan video stoktaki görüntüler taranarak en efektif olanları seçilir ve videographer’lar, kurgu & montaj operatörleri tarafından en etkileyici şekilde bir araya getirilerek ses & müzik çalışması sürece entegre edilir. Kurgu & montaj ve eğer proje için gerekliyse motion graphics çalışmalarla birlikte video tamamlanır ve hedef kitle üzerinde yüksek etkileşim sağlayacak bir fuar çekimi gerçekleştirilmiş olur.
VideoEkibi, dünya trendlerine ve iletişim dinamiklerine hakim ekibi ile kusursuz fuar çekimi gerçekleştirerek, çözüm ortağı olduğu kurum, kişi ve markalar için artı değer yaratan fuar videolarına hayat verir.

Fuar Videolarının Önemi ve VideoEkibi Farkı

Fuar videoları, söz konusu fuara ve paydaşlarına fayda sağlamak açısından oldukça önemli iletişim aracıdırlar. Fuarın belirli bölümlerinin çekimi yapılabileceği gibi tamamının da çekimi yapılabilir. Bu müşterinin talep ve beklentilerine göre belirlenir. Fuar videoları, fuarın etkisini sürekli kılmak; fuarı düzenleyenlere ve sponsorlara artı prestij sağlar. Hatta fuar katılımcıları için de katma değer oluşturur. VideoEkibi , fuar çekimlerini küresel estetik algılarına, ilgili sektörlere ve hedef kitleye göre projelendirerek en efektif sonucu almak için tüm iş süreçlerinin sistematik bir şekilde yönetilmesini sağlar. Süreç sonunda kaliteli, işlevsel ve etkili fuar videolarına hayat verir.
Siz de düzenleyeceğiniz fuarların etkisini artırmak, daha fazla kişiye ulaşmasını sağlamak ve ölümsüz kılmak için VideoEkibi ile iletişime geçebilir; hem kendiniz hem de paydaşlarınız için katma değer oluşturan fuar çekimleri gerçekleştirilmesini sağlayarak kaliteli fuar videolarına sahip olabilirsiniz.