lansman_cekimi

Lansman çekimi ihtiyaçlarına yönelik kaliteli çözümler sunarak lansmanı yapılan ürün, hizmet veya şirkete değer katan VideoEkibi, iletişim dinamiklerini videoların şekillendirdiği günümüzde, üst düzey çekim hizmetleri sunuyor.
Siz de hemen VideoEkibi ile iletişime geçebilir; küresel kalite standartlarındaki lansman çekimi hizmetlerinden ekonomik tekliflerle faydalanabilirsiniz.

Lansman Çekimleri Nasıl Gerçekleştirilir?

Lansman çekimleri için öncelikle lansmanı yapılan ürün, hizmet veya şirket hakkında bilgi edinilmesi ve lansmanın nerede yapılacağının öğrenilmesi gerekir. Bu bilgiler ışığında, lansmanın yapılacağı mekanın büyüklüğüne, katılımcı sayısına vb. faktörlere göre çekim öncesi bir keşif gezisi ihtiyacı duyulabilir. Bu gibi durumlarda VideoEkibi, ilgili loksayona bir ekip göndererek keşif gezisi gerçekleştirir. Bu gezide lansman çekiminde kaç kişinin yer alacağı, hangi ekipmanların kullanılacağı gibi unsurlar belirlenir. Çekim günü geldiğinde, VideoEkibi gerekli kişiler ve ekipmanlarla ilgili mekana giderek ön hazırlık yapar. Ardından çekimler başlar. Lansmanın türüne göre çekimler en etkileyici açılardan yapılır. Bu çekimlerde elde edilen görüntülerle projenin görsel stoğu oluşturulur. Sonrasında ise post prodüksiyon sürecine geçilir. Post prodüksiyon sürecinde, VideoEkibi görsel stoğu tarayarak lansman videosu için en efektif olacak görüntüleri seçer. Videeographer’lar, kurgu & montaj operatörleri ses & müzik çalışmalarıyla entegre bir şekilde görüntüleri kurgular ve sonuçta lansman videosu tamamlanmış olur. Kaliteli lansman çekimlerine hayat vererek söz konusu kurum, kişi ve marka için katma değer oluşturan lansman videoları tasarlayan VideoEkibi ile siz de hemen iletişime geçin; üst düzey kalitedeki çekim ve prodüksiyon hizmetlerinden ekonomik şekilde faydalanma fırsatını kaçırmayın.

Lansman Videolarının Önemi ve VideoEkibi Farkı

Lansman videoları, piyasaya yeni sürülen ürün, hizmet veya şirketin ilk tanıtımının yapıldığı kokteyl toplantılarının çekilmesiyle elde edilen videolardır. Pazara yeni girecek olan herhangi bir unsur için tanıtım son derece önemlidir. İçinde bulunduğumuz teknoloji ve iletişim çağında ise en önemli tanıtım aracı videolardır. Yapılan tüm araştırmalar göstermektedir ki internet kullanıcılarının neredeyse tamamı her gün video içerik tüketiyor. Üstelik sosyal medyadaki karakter sınırlamaları gibi faktörler de okuma işlevinin, giderek yerini izlemeye bıraktığını gösteriyor. İzlemek okumaktan daha fazla duyuya da hitap ettiği için akılda kalıcılık, anlaşılabilirlik gibi etkileriyle ön plana çıkıyor. Prestij, bilinirlik ve güven katkısı da cabası. İşte bu yüzden genel olarak pazarlama stratejilerinde video kullanmak akıllıca bir stratejik hamleyken, piyasaya yeni sürülen bir ürün, hizmet veya şirketin lansmanı için lansman videosu kullanmak, bir hatıra olmasının yanı sıra, sosyal medya kanalları aracılığıyla daha fazla kişiye ulaşmayı kolaylaştırmaktadır.
Siz de VideoEkibi’nin üst düzey lansman çekimi hizmetlerinden faydalanarak lansman videoları tasarlatın; işiniz için artı değer oluşturan videolara sahip olma ayrıcalıklarından faydalanın!