organizasyon_cekimi

Organizasyon çekimi konusunda kaliteli çözümler sunarak, çekimini gerçekleştirdiği organizasyona ve paydaşlarına değer katan VideoEkibi, alanlarında profesyonel kişilerden oluşan dinamik kadrosuyla hizmet sunduğu markaların vazgeçilmez çözüm ortağı oluyor.
Konserlerden defilelere, partilerden toplantılara, fuarlardan sempozyumlara kadar tüm organizasyonlar için kaliteli çekim hizmetleri sunan VideoEkibi, organizasyonların çekimini en etkileyici şekilde gerçekleştirerek hedef kitle üzerinde yüksek etkileşim oluşturan videolara hayat veriyor.

Organizasyon Çekimleri Nasıl Gerçekleştirilir?

Organizasyon çekimleri için öncelikle söz konusu organizasyonun gerçekleştirileceği lokasyon / mekan bilgileri öğrenilmelidir. Organizasyonun büyüklüğüne, katılımcı sayısına, kaç saat veya gün süreceğine göre çekim öncesi bir keşif gerekebilir. Bu gibi durumlarda VideoEkibi organizasyon lokasyonuna giderek keşif gerçekleştirir ve çekim için gereken ekipman, kişi sayısı gibi faktörleri belirler. Çekim günü geldiğinde VideoEkibi’nin alanlarında uzman kişilerden oluşan dinamik kadrosu gerekli tüm detayları planlayarak organizasyon çekimi için ilgili lokasyona gider. Işık, mikrofon vb. hazırlıklar tamamlandıktan sonra çekime başlanır. Müşteri talebine göre organizasyonun tamamı veya belirli kısımları çekilebilir. VideoEkibi’nin iletişim ve prodüksiyon dinamiklerine hakim ekibi, organizasyonu en etkileyici açılardan çeker. Çekimden elde edilen videolar, projenin video stoğunu oluşturur. Çekim sonrası işin post prodüksiyon kısmına geçilir. Videographer’lar, kurgu & montaj operatörleri tarafından en efektif görüntüler seçilir ve kurgu & montaj ile ses & müzik çalışmaları gerçekleştirilir. Yönetmenler pre-prodüksiyondan post prodüksiyona kadar tüm süreçlere dahil olur.
Titizlikle yapılan tüm çalışmalar ve sistematik iş süreçleri neticesinde organizasyon çekimleri ve videolaştırılması tamamlanarak söz konusu organizasyon ve paydaşları için katma değer oluşturan bir videoya hayat verilmiş olur.

Organizasyon Videolarının Önemi ve VideoEkibi Farkı

Organizasyon videoları söz konusu organizasyonunu tüm paydaşları açısından önem arz eden iletişim araçlarıdır. Bu bir toplantı da olabilir bir seminer veya konser de. Organizasyonun gerçeklmesiyle birlikte yok olup gitmesinin önüne geçen, organizasyona katılmayanların da dikkatini çeken ve organizasyona değer katan iletişim stratejileridir. Tamamlanan bir organizasyonun etkisini artırmak, daha fazla kişiye ulaşılmasını sağlamak gibi çok önemli etkileri vardır. VideoEkibi, dünya trendlerini takip eden kadrosu, son teknolojiye paralel olarak sürekli güncellenen ekipman yelpazesi ile organizasyon çekimlerini kusursuz bir şekilde gerçekleştirerek post prodüksiyon süreciyle kaliteli ve işlevsel organizasyon videolarına hayat verir.
Siz de organizasyonlarınızın en kaliteli şekilde çekimi ve hedef kitleniz üzerinde yüksek etki sağlaması için bizimle iletişime geçebilir, avantajlı tekliflerimizden faydalanabilirsiniz.