parti_cekimleri

Parti çekimi konusunda eğlenceli ve etkileyici projeler gerçekleştirerek kaliteli ve işlevsel videolara hayat veren VideoEkibi; çekim süreçlerinin tamamını sistematik bir şekilde yöneterek çözüm ortağı olduğu kurum, kişi ve markalar için katma değer oluşturan videolar tasarlıyor.
Parti çekimi, şirket içi partilerden mekan partilerine, ev partilerine kadar tüm organizasyonlar için gerçekleştirilebilir. Siz de düzenlediğiniz partileri ölümsüz kılmak, mekanınız için tanıtım yapmak ve prestij sağlamak amacıyla VideoEkibi’nden teklif isteyebilir, kaliteli ve avantajlı çözümlerden faydalanabilirsiniz.

Parti Çekimleri Nasıl Gerçekleştirilir?

Parti çekimleri gerçekleştirilmeden önce bir ön hazırlık süreci gereklidir. Bu süreçte öncelikle partinin gerçekleştirileceği mekan ve partinin türüne göre bir çekim planı yapılır. Büyük çapta bir parti ise söz konusu lokasyona gidilerek bir keşif gezisi yapılması gerekebilir. Bu durumlarda VideoEkibi bir keşif ekibi göndererek çekim günü kaç kişinin görev alması gerektiğine ve hangi ekipmanlarla en başarılı sonucun alınacağına karar verir. Parti şirket içi parti olabileceği gibi bir ev partisi veya eğlence mekanlarında düzenlenen bir parti de olabilir. Çekim sırasında partinin en etkili anlarını yakalamaya özellikle dikkat edilir. Yapılan çekimlerin ardından projenin video stoğu oluşturulur. Sonrasında ise projenin post prodüksiyon süreci başlar. Videographer’lar, kurgu & montaj operatörleri tarafından video stoğu taranır ve en etkileyici görüntülere müzik entegre edilerek en efektif şekilde kurgulanır. Böylece parti çekimi tamamlanmış ve küresel kalite standartlarında bir parti videosu hazırlanmış olur.
Parti çekimi konusunun en önemli faktörlerinden biri sistematik iş süreçleridir. Tüm aşamaların planlanlanması olası aksiliklerin önüne geçebilmek için büyük önem arz eder. VideoEkibi’nin ayrıcalıklı çekim hizmetlerinden faydalanmak ve kaliteli bir parti videosuna sahip olmak için siz de hemen teklif isteyebilir; dinamik, eğlenceli ve kaliteli parti videoları tasarlatabilirsiniz.

Parti Videolarının Önemi ve VideoEkibi Farkı

Parti videoları söz konusu partiyi düzenleyenlerin prestijini yükseltmek ve marka veya mekanın tanıtımını etkileyici bir şekilde yapmak için oldukça önemlidir. Parti bir gece kulübü veya herhangi bir eğlence mekanında gerçekleştirilecekse parti videosu, ilgili mekanın prestijini yükseltir ve mekanın müşteri sayısının artmasında etkin bir rol üstlenir. Eğlence mekanları için parti videoları mükemmel bir iletişim aracıdır. Hedef kitleye ve mekan ruhuna göre tasarlanan bir parti videosu sonraki etkinliklere olan ilginin artmasını sağlar. Şirket içi partilerde ise videonun samimiyet duygusunu net bir şekilde yansıtması gerekir. Sıcak ve samimi bir hissiyat oluşturularak eğlence aktarılır. VideoEkibi , partinin türüne ve yerine, hedef kitlesine göre projelendirdiği parti çekim süreçlerinin tamamını sistematik bir şekilde yönetir ve sonuçta dünya trendlerine, hedef kitleye ve marka ruhuna uygun bir video projesine hayat vermiş olur.
Siz de parti çekimi hizmetlerinden faydalanarak etkileyici parti videolarına sahip olmak için VideoEkibi ile iletişime geçebilir, üst düzey görüntü kalitesi ve kusuruz planlanmış kurguya sahip parti videoları hazırlatabilirsiniz.