roportaj_cekimleri

Röportaj çekimi konusunda hızlı ve kaliteli hizmetler sunan VideoEkibi, müşteri tarafından belirlenen kişilerle veya sokak röportajı çekimleri gerçekleştiriyor. Sokak röportajlarının çekimini yaparak tüm iletişim mecralarında paylaşılmaya hazır hale getiriyor.
Siz de röportaj çekimleri hakkında VideoEkibi’nden hizmet alabilir, ayrıcalıklı çekim faaliyetlerinden faydalanabilirsiniz.

Röportaj Çekimleri Nasıl Gerçekleştirilir?

Röportaj çekimleri gerçekleştirilmeden önce röportaj sorularının, röportajın nerede yapılacağının ve ortalama kaç kişiyle yapılacağının bilgisi alınmalıdır. İlgili lokasyona bağlı olarak çekimler öncesi bir keşif gezisi yapılması gerekebilir. Bu gibi durumlarda VideoEkibi, röportaj çekiminin yapılacağı yere giderek keşif yapar ve çekim planının netleşmesini sağlar. Bunun için müşteri tarafından röportajda sorulacak soruların iletilmesi gereklidir. Müşteri, VideoEkibi’nden de röportaj soruları talep edebilir ve VideoEkibi’nin metin yazarları, aldıkları brief doğrultusunda röportaj sorularını hazırlayabilir. Proje bir sokak röportajıysa belirlenen süre veya kişi kadar çekim gerçekleştirildikten sonra röportajın görsel stoğu oluşturulmuş olur. Ardından projenin post prodüksiyon süreci başlar. Videographer’lar ve kurgu & montaj operatörleri videoyu en efektif kılacak şekilde ses & müzik ve kurgu çalışmaları gerçekleştirerek röportaj videosunu tamamlar. Videoda en etkili cevapların kullanılmasına önemle dikkat edilir. Belirlenen kişi veya kişilerle gerçekleştirilecek olan röportaj çekimleri için de benzer süreçler izlenir. En başarılı sonucun alınması için süreçlerin sistematik bir şekilde ilerlemesi oldukça önemlidir. VideoEkibi, müşteri talebine göre, röportaj videosunu tüm mecralar için uygun hale getirir ve isteğe bağlı olarak farklı versiyonlarını hazırlayabilir.
Siz e röportaj çekimleri için VideoEkibi ile iletişime geçebilir, ayrıcalıklı prodüksiyon faaliyetlerinden faydalanabilirsiniz.

Röportaj Videolarının Önemi ve VideoEkibi Farkı

Röportaj videoları; kurum veya markaların özel gün veya herhangi sosyal sorumluluk projeleri kapsamında gerçekleştirilebileceği gibi, sosyal medya kanallarında kullanmak amacıyla da gerçekleştirilebilir. Ayrıca röportaj videoları eğlence içerikli olabileceği gibi bir konu hakkında farkındalık yaratmak amacıyla da hazırlanabilir. VideoEkibi; iletişim dinamiklerine hakim ekibi, teknolojiye paralel olarak sürekli güncellenen ekipman yelpazesi ve sistematik iş süreçleri ile ekonomik, kaliteli ve işlevsel röportaj çekimleri gerçekleştirerek nitelikli röportaj videoları hazırlar.
Sunduğu tüm çekim hizmetlerini ilgili sektörlere, hedef kitleye ve dünya trendlerine göre gerçekleştiren VideoEkibi; iş v eeğlence dünyasının prodüksiyon ihtiyaçlarına yönelik sunduğu efektif çözümlerle kurumların, kişilerin ve markaların vazgeçilmez çözüm ortağı oluyor.
VideoEkibi’nin avantajlı çekim hizmetlerinden faydalanmak için hemen teklif isteyin, nitelikli röportaj çekimi hizmetlerinden yararlanma fırsatını kaçırmayın.