seminer_cekimi

Seminer çekimi ile ilgili kaliteli projeler gerçekleştirerek söz konusu seminere ve paydaşlarına değer katan videolar tasarlayan VideoEkibi, dünya trendlerine, global estetik algılara, sektörlere ve hedef kitleye göre şekillendirdiği prodüksiyon süreçleriyle efektif seminer videolarına hayat veriyor. Seminer çekimi gibi etkinlik çekimleri konusundaki ihtiyaçlara yönelik işlevsel çözümler sunan VideoEkibi ile siz de seminerlerinizin etkisini artıracak, daha fazla kişiye ulaşmasını sağlayacak ve ölümsüz kılacak seminer videolarına sahip olarak organizasyonlarınız için katma değer oluşturabilirsiniz.

Seminer Çekimleri Nasıl Gerçekleştirilir?

Seminer çekimleri konusunda başarılı çözümler sunabilmek için öncelikle söz konusu seminerin gerçekleştirileceği yer hakkında bilgi alınması gerekir. Seminerin büyüklüğüne, katılımcı sayısına ve ne kadar süreceğine göre çekim planlaması yapılır. Bunun için ilgili mekana giderek bir keşif gezisi yapılır ve seminer çekimini gerçekleştirecek kişi sayısına, götürülecek ekipmanlara karar verilir. Çekimlerin en efektif şekilde yapılabilmesi için tüm detaylar en ince ayrıntısına kadar planlanır. VideoEkibi’nin alanlarında tam profesyonel kişilerden oluşan, dinamik ve deneyimli ekibi, çekim günü söz konusu seminerin düzenlendiği yere giderek çekimlere başlar. Seminere değer katacak görüntülerin yakalanması için seminer en etkileyici açılardan çekilir ve projenin video stoğu oluşturulur. Ardından post prodüksiyon sürecine girilir ve VideoEkibi’nin estetik algıları dünya standartlarında olan yönetmenleri, videographer’ları, kurgu & montaj operatörleri, oluşturulan video stoğundan en etkileyici olanları bir araya getirerek kurgular, ses & müzik çalışmalarına hayat verir ve ardından kusursuz bir seminer videosu hazırlanmış olur. Olası aksaklıkların önüne geçmek için tüm iş süreçleri sistematik bir şekilde yönetilir ve çözüm ortağı olunan kurum, kişi veya markalar için küresel kalite standartlarında seminer çekimi gerçekleştirilir.
VideoEkibi’nin global ve lokal prodüksiyon dinamiklerine hakim ekibi, son teknolojiye göre sürekli güncellediği geniş ekipman yelpazesi ile kaliteli ve işlevsel seminer çekimlerine hayat vererek söz konusu seminerin tüm paydaşlarına artı değer sağlayan seminer videoları tasarlar.

Seminer Videolarının Önemi ve VideoEkibi Farkı

Seminer videoları semineri düzenleyenlerin yanı sıra sponsorlar, konuşmacılar ve hatta katılımcılar için fayda sağlayan iletişim araçlarıdır. Seminerin tamamı videolaştırılabileceği gibi en can alıcı noktalarının efektif bir şekilde kurgulanmasıyla seminer videosu veya bir başka deyişle seminer klibi de hazırlanabilir. Seminer videolarının; seminerin etkisini artırmak, daha fazla kişiye ulaşmasını sağlamak, konuşulanları ölümsüz kılmak ve katılmayanlara da ulaştırmak gibi birçok faydasının yanı sıra seminer paydaşlarının prestijini artırmak gibi çok yönlü faydaları vardır. Bu yüzden her seminer için çekim gerçekleştirilmeli ve bir video hazırlanmalıdır.
Siz de seminerlerinizin etkisini sürekli kılmak; markanız ve paydaşlarınız için katma değer yaratmak için VideoEkibi ile iletişime geçebilir; kaliteli ve işlevsel seminer videolarına sahip olma fırsatından faydalanabilirsiniz.