studyo_cekimleri

Stüdyo çekimleri İstanbul’un merkezi Beşiktaş’taki üst düzey stüdyolarında gerçekleştiren VideoEkibi, çözüm ortağı olduğu kurum, kişi veya markalar için artı değer oluşturan çekimlere hayat verir. VideoEkibi’nin stüdyolarında stüdyo çekimine ihtiyaç duyulan birçok konuda çözüm üretilir, çekim gerçekleştirilir. Tamamen alanlarında profesyonel kişilerden oluşan VideoEkibi, güncel teknolojiye göre sürekli yenilenen geniş ekipman yelpazesi ve samimi ortamıyla, %100 olumlu müşteri geri bildirimini hedefleyen projeler çeker ve stüdyo çekimleri konusunda efektif sonuçlara imza atar.

Stüdyo Çekimleri Nasıl Yapılır?

Stüdyo çekimleri için kullanılan tüm ekipmanları projeye göre seçen ve tamamen projenin içeriğine bağlı kalarak en uygun çekim ortamını oluşturan VideoEkibi, stüdyo çekimi gereken konularda tüm ihtiyaçlara en hızlı ve kaliteli şekilde yanıt verir, ortaya çıkan sonucun tüm taraflar açısından beğenilmesini sağlar. VideoEkibi’nin uzman kadrosu öncelikle stüdyoda çekimi yapılacak konu hakkında bilgi edinir. Bu bilgiler ışığında müşterinin talepleri göz önünde bulundurularak ışık kurulumu gerçekleştirilir. Söz konusu stüdyo çekiminde VideoEkibi’nden kaç kişinin yer alması gerektiği belirlenir. Yönetmenden kurgu operatörüne, kameramandan videographer’a kadar bir vide projesinin kusursuz şekilde tamamlanması için gereken yetkinliklere sahip uzman kişilerden oluşan VideoEkibi, gerçekleştirdiği stüdyo çekimlerinde de diğer tüm projelerinde olduğu gibi kaliteyi ve estetiği ön planda tutar. Stüdyo çekimlerindeki en önemli unsur doğru ışık kurulumudur. Bu yüzden VideoEkibi, çekimi gerçekleştirmeden önce en başarılı sonucu verecek şekilde ışık düzenlemesi yapar. Stüdyo çekimi gerçekleştirilecek konu için en uygun ekipmanları belirler. Işık kurulumunun ardından, müşteri ile birlikte belirlenen tarihte çekim gerçekleştirilir. Çekimde elde edilen görüntüler VideoEkibi tarafından post prodüksiyon aşamasına teslim edilir. Talebe bağlı olarak post prodüksiyon aşamasında çeşitli motion tasarımlarla görüntüler zenginleştirilir ve kurgu & montaj, ses & müzik çalışmalarıyla proje tamamlanır.

Stüdyo Çekiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Stüdyo çekiminde dikkat edilmesi gereken en önemli faktörlerin başında ışık gelir. Işık, sonuç üzerinde çok büyük etki eder. Bunun yanı sıra eğer kişi çekilecekse söz konusu kişinin kıyafeti , makyajı vb. unsurlara özellikle dikkat edilir. Benzer şekilde bir ürün çekilecekse de ürünün temiz ve düzgün görünmesine özen gösterilir. Stüdyo çekimlerinde başarı elde edebilmek için çekimi gerçekleştiren ekibin deneyimli olması önemli bir konudur. VideoEkibi, hem teknolojik ekipmanları hem de dinamik ve deneyimli kadrosuyla küresel kalite standartlarında stüdyo çekimleri gerçekleştirir. Siz de stüdyo çekimi ihtiyacı duyduğunuz her konuda VideoEkibi ile iletişime geçebilir; hızlı, kaliteli ve ekonomik çözümlerden memnuniyetle faydalanabilirsiniz.