sunum_cekimi

Sunum çekimi ihtiyaçlarına yönelik nitelikli hizmetler sunan VideoEkibi, kaliteli çekimler gerçekleştirerek hizmet sunduğu kurum, kişi ve markalar için katma değer oluşturan projelere hayat veriyor.
Sunum çekiminden konser çekimine, fuar çekiminden toplantı çekimine kadar iş ve eğlence dünyasının çekim ihtiyaçlarına yönelik etkili çözümler sunan VideoEkibi ile siz de efektif çekim hizmetlerinden faydalanabilir, nitelikli videolara sahip olabilirsiniz.

Sunum Çekimi Nasıl Gerçekleştirilir?

Sunum çekimi gerçekleştirilmeden önce söz konusu sunumun nerede yapılacağı, kaç kişiye yapılacağı gibi konular hakkında detaylı bilgi alınması gerekir. Söz konusu sunum bir seminer, sempozyum veya herhangi başka bir etkinlikte gerçekleştirilebileceği gibi; bir toplantı veya derste de gerçekleştirilebilir. Sunumun türüne göre, gerçekleştirileceği lokasyona giderek bir keşif gezisi yapılmasına ihtiyaç duyulabilir. VideoEkibi, ilgili lokasyona bir ekip göndererek keşif gezisi gerçekleştirir ve bu gezide, çekim esnasında kaç kişinin görev alacağı ve hangi ekipmanların kullanılacağı gibi konulara netlik kazandırılır. Sunum günü geldiğinde VideoEkibi’nin uzman kadrosu gerekli hazırlıkları yaptıktan sonra çekimlere başlar. Sunum en güzel açılardan çekilir. Çekimlerde elde edilen görüntüler, projenin video stoğunu oluşturur. Ardından, oluşturulan bu video stok taranır ve en etkili görüntüler seçilir. Videographer’lar ve kurgu & montaj operatörleri ses & müzik çalışmalarıyla entegre olacak şekilde kurgu yapar ve sunum videosu hazırlanmış olur.
İş ve eğlence dünyasının prodüksiyon ihtiyaçlarına yönelik etkili hizmetler sunan VideoEkibi, sunum çekimi konusunda da küresel kalite standartlarında faaliyetler gerçekleştirir.

Sunum Videolarının Önemi ve VideoEkibi Farkı

Sunum videoları, sunumu gerçekleştiren kişilerin bilinirliğini ve prestijini artırırken sunumun türün bağlı olarak kullanım alanları da farklılık gösterebilir. Sunum videosu, şirket içi eğitimlerde ya da herhangi akademik, kurumsal veya bireysel eğitimlerde de kullanılabilir. Sempozyumi seminer türü bir organizasyonda gerçekleştirilen sunumlar için hazırlanan sunum videoları söz konusu etkinliğin tüm paydaşlarına fayda sağlar. Sunum videoları tüm sunumu kapsayabileceği gibi, sosyal medsya platformlarında paylaşılabilmesi için 1 dakikalık teaser versiyonu da hazırlanabilir. Büyük emekler verilerek hazırlanan sunumların, yapıldığı anı ölümsüzleştiren ve sunuma kalıcı bir ders niteliği kazandıran sunum videoları, online mecralarda da kullanılabilir.
Küresel iletişim dinamiklerine hakim ekibi, sistematik iş süreçleri ve teknolojiye paralel olarak sürekli yenilenen geniş ekipman yelpazesi ile VideoEkibi; ilgili sektöre, hedef kitleye ve dünya trendlerine uygun çekimler gerçekleştirerek efektif sunum videoları hazırlar.
Siz de sunum çekimleri için VideoEkibi ile iletişime geçebilir, ayrıcalıklı çekim hizmetlerinden faydalanarak kaliteli sunum videolarına sahip olabilirsiniz.