tiyatro_backstage

Tiyatro backstage çekimleri, tiyatroda sahnelenen oyunların arka planında yaşananları göstermek amacıyla hayata geçirilir. VideoEkibi’nin alanlarında uzman kişilerden oluşan ekibi, tiyatro oyunları için hem anı niteliği taşıyan hem de söz konusu oyuna ve oyunculara değer katan BackStage çekimleri gerçekleştirir.
Siz de tiyatro oyunlarınız için kaliteli, eğlenceli ve işlevsel backstage çekimi hizmetleri için hemen VideoEkibi ile iletişime geçebilir, avantajlı tekliflerden faydalanabilirsiniz.

Tiyatro BackStage Çekimleri Nasıl Gerçekleştirilir?

Tiyatro BackStage çekimleri gerçekleştirmek için öncelikle söz konusu oyunun sahneleneceği mekan hakkında bilgi edinmek gerekir. Tiyatro sahnesinin perde arkasında yapılacak bir keşif gezisi, işin daha sağlıklı ilerlemesi açısından önemlidir. VideoEkibi, tiyatronun sahneleneceği salona/mekana giderek bir keşif gezisi yapar ve çekimde kaç kişinin yer alacağını, hangi ekipmanların kullanılacağını vb. belirler. Oyun günü geldiğinde, gerekli tüm ekipmanlarla sahne arkasına giden VideoEkibi, çekim için gerekliyse ışık kurulumu vb. hazırlıkları yapar. Ardından çekim başlar. Oyun boyunca, sahne arkasında yapılan çekimlerde elde edilen görüntülerle Backstage projesinin görsel stoğu hazırlanmış olur. Sonrasında ise projenin post prodüksiyon aşamasına geçilir. Bu aşamada öncelikle görsel stok taraması yapılır ve en etkili sonucu verecek görüntüler, kurguda kullanılmak üzere seçilir. Videographer’lar, kurgu & montaj operatörleri bu seçilmiş görüntüleri ses & müzik çalışmalarıyla entegre bir şekilde kurgular ve tiyatro backstage çekimlerinden elde edilen görüntülerle backstage videosu tamamlanmış olur.
İş ve eğlence dünyasının çekim ve prodüksiyon ihtiyaçlarına yönelik kaliteli ve ekonomik çözümler sunan VideoEkibi ile siz de ihtiyacınız olan tüm anları videolaştırarak ölümsüzleştirebilirsiniz.

 

Tiyatro BackStage Videoları ve VideoEkibi Farkı

Tiyatro BackStage videoları, güzel bir hatıra olmasının yanı sıra müşteri talebine bağlı olarak internet kanallarında da yayınlanabilir. Tiyatro gösterilerinin perde arkasında yaşananlar izleyiciler tarafından merak edilen bir konudur. Bu yüzden tiyatro backstage videoları da izleyicilerin yoğun ilgisini çeker ve yüksek izlenme oranları yakalar. Samimi ve eğlenceli backstage videoları ile oyuncular, hedef kitle ile daha sıcak etkileşim kurar ve bilinirliği de artar. Alanlarında uzman kişilerden oluşan kadrosu ve teknolojiye paralel güncellenen ekipman parkuruyla VideoEkibi; dünya trendlerine, ilgili sektörlere ve hedef kitleye uygun çekim faaliyetleri gerçekleştirerek efektif videolara hayat verir.
Hızlı, ekonomik ve kaliteli tiyatro backstage videoları tasarlatmak için siz de hemen VideoEkibi ile iletişime geçin, ayrıcalıklı çekim hizmetlerinden faydalanma fırsatını kaçırmayın.
VideoEkibi; kayda değer her anda…