toplanti_cekimi

Toplantı çekimi gibi kurumsal davetlere yönelik nitelikli hizmetler sunan VideoEkibi, hizmet sunduğu tüm şirket, kurum ve markalar için artı değer oluşturan projelere hayat veriyor. Sistematik çekim süreçleri, son teknolojiye göre sürekli güncellenen ekipman yelpazesi ve alanlarında uzman kişilerden oluşan dinamik kadrosuyla, küresel kalite standartlarında çekim faaliyetleri gerçekleştiriyor. Toplantı çekiminden konser çekimine, seminer çekiminden fuar çekimine kadar çekim ihtiyacı duyulan her konuda efektif çözümler sunan VideoEkibi ile siz de hemen iletişime geçebilir, işinize değer katan videolara sahip olabilirsiniz.

Toplantı Çekimleri Nasıl Gerçekleştirilir?

Toplantı çekimleri sırasında herhangi bir sorunun yaşanmaması ve olası risklerin minimize edilebilmesi amacıyla çekim öncesinde bir ön hazırlık süreci gerçekleştirilmelidir. Bu ön hazırlık sürecinde, toplantının yapılacağı mekana, katılımcı sayısına vb. faktörlere göre çekim planlaması yapılır. Toplantının büyüklüğüne bağlı olarak bir keşif gezisi gerekebilir. VideoEkibi’nin uzman kadrosundan konu ile ilgili kişi veya kişiler söz konusu lokasyona giderek keşif gezisi gerçekleştirirler. Bu gezide toplantı çekiminin kaç kişi tarafından yapılacağı, hangi ekipmanlarla en başarılı sonucun alınacağı gibi konular kararlaştırılır ve toplantı çekimi bunlar doğrultusunda planlanır. Çekim sırasında veya sonrasında herhangi bir problemle karşılaşmamak veya olası riskleri minimuma indirmek için çekim ve prodüksiyon süreçlerinin tamamının sistematik bir şekilde ilerlemesi gereklidir. Çekim günü, Video Ekibi’nin belirlediği kadro toplantının gerçekleştirileceği mekana gider ve ekipmanları hazırlar. Ardından çekimler başlanır ve toplantı, büyüklüğüne bağlı olarak farklı kamera açılarıyla çekilir. Müşteri talebine göre tek açıdan da çekim gerçekleştirilebilir. Çekimlerle elde edilen görüntüler projenin video stoğunu oluşturur. Ardından toplantı videosunun hazırlanması için post prodüksiyon sürecine geçilir. Post prodüksiyon sürecinde videographer’lar, kurgu & montaj operatörleri elde edilen video stopunu tarayarak en etkileyici olanlarını videoda kullanmak için seçerler. Ardından ses & müzik entegrasyonu ile birlikte kurgu & montaj çalışmaları gerçekleştirilir ve akabinde toplantı videosu tamamlanmış olur. Tüm süreçlerin sistematik bir şekilde ilerlemesini sağlayan VideoEkibi, toplantı videosu hazırladığı kurum, kişi veya markaya ve toplantının tüm paydaşlarına değer katan bir projeye hayat verir.

Toplantı Videolarının Önemi ve VideoEkibi Farkı

Toplantı videoları, hem toplantıyı düzenleyenler için hem de toplantıya katılım gösterenler için katma değer sağlayan iletişim araçlarıdır. Toplantıyı düzenleyen kurum, kişi veya marka için artı prestij yaratır ve toplantının ölümsüz kılınmasını sağlar. Ayrıca toplantının türüne bağlı olarak ilerleyen dönemlerde şirket içi eğitimlerde de kullanılabilme özelliği taşır. VideoEkibi, toplantılarınızın çekimini en etkili şekilde çeker ve gizliliğini garanti ederek tarafınıza ulaştırır.
Siz de kaliteli, etkileyici ve küsresel kalite standartlarında toplantı videolarına sahip olmak için hemen VideoEkibi ile iletişime geçebilir, ayrıcalıklı toplantı çekim hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.